OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 149,00
BonFeu Vuurschaal 80 cm CortenStaal
€ 149,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | BonFeu |
|---|---|
| Model | BonBowl |
| Artikelnummer | FB3.800C |
| Kleur | (Roest)bruin |
| Materiaal | CortenStaal |
| Afmetingen | L 80 x B 80 x H 20 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Brandstof | Hout |
| Energiebron | Hout |
| Dikte materiaal | 3 mm |
T
Thierry
5 uit 5
Livraison rapide
Brasero de qualité et a priori durable avec 3 mms d épaisseur il va faire l affaire pour plusieurs années
Brasero de qualité et a priori durable avec 3 mms d épaisseur il va faire l affaire pour plusieurs années
Merci pour ton retour ! Nous sommes ravis que la qualité et l'épaisseur de 3 mm de ton brasero te plaisent. Profites-en bien pendant de longues années !
M
Mieke
5 uit 5
Wij zijn super blij. En zullen er vast nog accessoires bij kopen in de toekomst. Hij staat prachtig op ons rond terras bij de sauna. Ook een bravo voor de mooie klantenservice!
Dankjewel voor je mooie woorden — we kijken ernaar uit om jullie in de toekomst weer te mogen helpen. Veel genietmomenten gewenst bij de sauna en het vuur!
K
KaBa
4.75 uit 5
einfach nur wunderschön
Vielen Dank für Ihre Bewertung! Viel Spaß beim Kauf.
-
BonFeu Vuurschaal 80 cm CortenStaal € 149,00BonFeu BonGrill ½ Vuurschaal Ø80 € 59,00Nu € 204,466,00% korting op accessoires
-
BonFeu Vuurschaal 80 cm CortenStaal € 149,00BonFeu BonPlancha ½ Vuurschaal Ø80 € 89,00Nu € 232,666,00% korting op accessoires
-
BonFeu Vuurschaal 80 cm CortenStaal € 149,00BonFeu BonGrill Vuurschaal Ø80 € 89,00Nu € 232,666,00% korting op accessoires
-
BonFeu Vuurschaal 80 cm CortenStaal € 149,00BonFeu BonPlancha ½ Vuurschaal Ø80 € 89,00BonFeu BonGrill ½ Vuurschaal Ø80 € 59,00Nu € 285,168,00% korting op accessoires
BonFeu Vuurschaal 80 cm CortenStaal++
Bundels
Dit heb je eerder bekeken

