OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 199,00
BonFeu Vuurschaal 100 cm CortenStaal
€ 199,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | BonFeu |
|---|---|
| Model | BonBowl |
| Artikelnummer | FB3.100C |
| Kleur | (Roest)bruin |
| Materiaal | CortenStaal |
| Afmetingen | L 100 x B 100 x H 21 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Brandstof | Hout |
| Energiebron | Hout |
| Dikte materiaal | 3 mm |
M
Marcel
5 uit 5
alles bestens, von der Bestellung bis zur Lieferung
Vielen Dank für Ihre tolle Bewertung!
D
Daan
5 uit 5
Fikkie stoken kan je hier goed mee!
Hartelijk dank voor uw review!
J
Joke
4.75 uit 5
Mijzelf deze vuurschaal als kerstcadeau gegeven. Wat een feest; gelijk met kerst en met oud en nieuw gebruik gemaakt van de schaal! Hij staat prachtig en het vuur brand goed! Nu sparen voor de accessoires;-)
Wat een geweldig cadeau! Hartelijk dank voor uw review en veel plezier met de vuurschaal!
-
BonFeu Vuurschaal 100 cm CortenStaal € 199,00BonFeu BonGrill ½ Vuurschaal Ø100 € 89,00Nu € 282,666,00% korting op accessoires
-
BonFeu Vuurschaal 100 cm CortenStaal € 199,00BonFeu BonPlancha ½ Vuurschaal Ø100 € 149,00Nu € 339,066,00% korting op accessoires
-
BonFeu Vuurschaal 100 cm CortenStaal € 199,00BonFeu BonGrill Vuurschaal Ø100 € 139,00Nu € 329,666,00% korting op accessoires
-
BonFeu Vuurschaal 100 cm CortenStaal € 199,00BonFeu BonPlancha ½ Vuurschaal Ø100 € 149,00BonFeu BonGrill ½ Vuurschaal Ø100 € 89,00Nu € 417,968,00% korting op accessoires
BonFeu Vuurschaal 100 cm CortenStaal++
Bundels
Dit heb je eerder bekeken

