OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 249,00
MOODZ Vuurschaal RVS Ø 80 cm
€ 249,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | MOODZ Outdoor Living |
|---|---|
| Model | MOODZ Vuurschaal RVS |
| Artikelnummer | FB.014RVS |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | RVS |
| Afmetingen | L 80 x B 80 x H 21 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Brandstof | Hout |
| Dikte materiaal | 3 mm |
V
Vanessa
4.5 uit 5
War nach ca. 1 Woche da, verpackt in einem schwarzen Sack. Die Schale ist schön und erfüllt seinen Zweck. An einigen Stellen sind Rostspuren was mich wundert weil es ja Edelstahl ist aber könnte auch durch die Lagerung von den Paletten Nägel oder sonstiges übertragen worden sein. Wir sind trotzdem sehr zufrieden, preislich ist es natürlich höher durch das Edelstahl aber günstiger haben wir sonst nirgendwo eine gefunden.
Vielen Dank für dein ehrliches und detailliertes Feedback! Es freut uns sehr, dass du mit der Optik und dem Preis-Leistungs-Verhältnis der Edelstahl-Feuerschale zufrieden bist.
S
Sylvana
5 uit 5
Prachtige schaal!
Hartelijk dank voor uw review, nog veel plezier met de aankoop!
K
Klasien
3.75 uit 5
De vuurschaal is mooi en werkt goed. Enige wat ik apart vond hoe hij werd afgeleverd. Hij was vies en zaten roet hand afdrukken op. Hij was zo in bouwplastic gewikkeld. Ik gaf hem kado, dus was wat gênant.
Bedankt voor je review. Vervelend dat de vuurschaal wat vies werd geleverd, we zullen dit in het magazijn doorgeven! U heeft als het goed is wel een mail ontvangen over de verpakking.
-
MOODZ Vuurschaal RVS Ø 80 cm € 249,00BonFeu BonGrill ½ Vuurschaal Ø80 € 59,00Nu € 304,466,00% korting op accessoires
-
MOODZ Vuurschaal RVS Ø 80 cm € 249,00BonFeu BonGrill Vuurschaal Ø80 € 89,00Nu € 332,666,00% korting op accessoires
-
MOODZ Vuurschaal RVS Ø 80 cm € 249,00BonFeu BonPlancha ½ Vuurschaal Ø80 € 89,00Nu € 332,666,00% korting op accessoires
-
MOODZ Vuurschaal RVS Ø 80 cm € 249,00BonFeu Plancha 80 cm - BonFeu BonPlancha vuurschaal € 159,00Nu € 398,466,00% korting op accessoires
Bundels
Dit heb je eerder bekeken

