BINNENKORT BESCHIKBAAR,
Een seintje krijgen?
€ 359,00
€ 239,00
Sunred Artix Hangende Heater 1800 Wit
€ 359,00
€ 239,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | Sunred |
|---|---|
| Model | Hangende heater |
| Artikelnummer | ARTIX HW |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmetingen | L 74 x B 74 x H 32 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Meegeleverd | Snoer van 190 cm en afstandsbediening |
| Vermogen | 800 / 1000 / 1800 Watt |
| Type | Hangende terrasverwarmer |
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschermklasse | IP24 |
| Aantal branduren | Circa 5.000 branduren |
| Lamp | Halogeen |
| Montage | Plafond |
| Bereik | 19 m² |
| Bediening | Hand- en afstandsbediening |
| Maximaal vermogen | 1.501 - 1.800 watt |
| Verwarmingsbereik | 16 - 20 m² |
G
G. Easter
4.75 uit 5
Mooie heater met licht, bedienbaar op de unit zelf of met de afstandsbediening. Wel vreemd dat er geen batterij bij de afstandsbediening geleverd wordt. Meegeleverde ophang-ketting heeft meer dan voldoende lengte en is makkelijk inkortbaar. Voldoet ruimschoots aan de verwachtingen!
Bedankt voor uw mooie review, heel veel plezier met de heater!
Dit heb je eerder bekeken

