YAKINIKU kamado barbecue XLARGE compleet
Deel je ervaring – schrijf als eerste een review
Merk:
YAKINIKU
OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 2.469,00
YAKINIKU kamado barbecue XLARGE compleet
€ 2.469,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | YAKINIKU |
|---|---|
| Model | XLarge Compleet |
| Artikelnummer | 222019 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmetingen | B 66.3 x D 79.5 x H 89.6 cm |
| Gewicht | 100 kg |
| Meegeleverd | Onderstel, zijtafels en pro set |
| Vorm | Rond |
| Diameter grillrooster | 56 cm |
Dit heb je eerder bekeken
