OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 139,95

+ gratis product
BonFeu BonSolo Roest Tuinhaard
€ 139,95
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | BonFeu |
|---|---|
| Model | BonSolo |
| Artikelnummer | 3401R |
| Kleur | (Roest)bruin |
| Materiaal | Staal |
| Afmetingen | L 34 x B 34 x H 124 cm |
| Gewicht | 9.4 kg |
| Meegeleverd | Grillrooster en pook |
| Vorm | Rond |
| Brandstof | Hout |
| Diameter kachelpijp | 10 cm |
| Energiebron | Hout |
S
Sacha
5 uit 5
Supergave tuinhaard. Ik heb een extra pijp erbij gekocht en geen enkele moeite om een mooi en warm vuurtje te maken , zonder rook!!
Wat een mooie review, bedankt!
D
D.S
4.5 uit 5
Bin rund um zufrieden. Einfach und schlicht, erfüllt was er soll
Vielen Dank für Ihre positive Bewertung!
B
Barbara
5 uit 5
Super mooie vuurhaard. Stevig en stabiel, en echt prachtig. Nog niet gebruikt maar nu al zin om straks lekker buiten te zitten met deze mooie kanjer.
Leuk dat u tevreden bent met uw aankoop. Bedankt voor uw review.
Dit heb je eerder bekeken
