OP VOORRAAD, direct leverbaar
5 werkdagen levertijd
€ 790,00
€ 725,00
Stoked BBQ Braai Chef's Edition
€ 790,00
€ 725,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | Stoked BBQ |
|---|---|
| Model | Braai Chef's Edition |
| Kleur | (Roest)bruin |
| Materiaal | CortenStaal |
| Afmetingen | L 35.5 x B 45.5 x H 100 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Meegeleverd | Tuinhaard + grillrooster + deksel + zijtafels + deur + bodemplaat |
| Brandstof | Houtskool en Hout |
| Energiebron | Hout |
| Dikte materiaal | 3 mm |
Dit heb je eerder bekeken

