HEAT Premium kamado barbecue Fyregg 18 zwart
Deel je ervaring – schrijf als eerste een review
Merk:
HEAT Outdoor Living
OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 549,95
HEAT Premium kamado barbecue Fyregg 18 zwart
€ 549,95
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | HEAT Outdoor Living |
|---|---|
| Model | Fyregg 18 |
| Artikelnummer | HBBQ.008BL |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmetingen | L 103,5 x B 59 x H 105 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Meegeleverd | Grillrooster |
| Energiebron | Houtskool |
| Diameter grillrooster | 38 cm |
Dit heb je eerder bekeken

