OP VOORRAAD, direct leverbaar
ā¬Ā 580,80
ā¬Ā 379,00
Dimplex 28'' Firebox XHD28
ā¬Ā 580,80
ā¬Ā 379,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | Dimplex |
|---|---|
| Model | Firebox XHD28 |
| Artikelnummer | 211002 |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | B 69,5 x D 19 x H 59,6 cm |
| Gewicht | 14,5 kg |
| Meegeleverd | Houtblokken, afstandsbediening |
| Type haard | Inbouwhaard |
| Vermogen | 1400 watt |
| Beveiliging | Beveiliging tegen oververhitting |
| Instelbare vlam | Ja |
| Vlamtechniek | Spiegels (OptiflameĀ®) |
| Vuurzicht | Front |
| Bediening | Hand- & afstandsbediening |
| Verlichting | LED |
| Verwarmingselement | Ja |
| Inbouwafmetingen | B 65,2 x D 18 x H 57,4 cm | Vereiste ventilatie: 100 cm2 |
| Vlammenbedopties | Ja |
| Afmetingen glas/ruit | B 62 x H 48 cm |
| Thermostaat | Ja |
r
roger meuffels
5 uit 5
Ingebouwd in een wit marmere antieke schouw.
Zeer mooi, prachtig.
Zeer mooi, prachtig.
Dat zal er vast gaaf uitzien! Veel plezier met de aankoop.
K
Kolino
4.75 uit 5
Der Kamineinsatz passte sehr gut in den alten Kamin Firestone von Dimplex. Die Qualität überzeugt sehr. und voll meinen Erwartungen.
Vielen Dank für deine tolle Bewertung!
J
Jaap
5 uit 5
Snelle levering.
Mooie kachel. Zijn er heel blij mee.
Mooie kachel. Zijn er heel blij mee.
Hartelijk dank voor je review! Wat fijn dat je zo blij bent met je nieuwe kachel. Veel plezier met je aankoop!
Dit heb je eerder bekeken

