OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 159,00
BonBowl Plus 80 cm vuurschaal - BonFeu
€ 159,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | BonFeu |
|---|---|
| Model | BonBowl Plus |
| Kleur | (Roest)bruin |
| Materiaal | CortenStaal |
| Afmetingen | L 80 x B 90 x H 24 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Brandstof | Hout |
| Type kachel | Vuurschaal |
| Dikte materiaal | 3 mm |
G
Gerdien
5 uit 5
We hebben een vuurschaal van Bonfeu, maat 80 besteld. Heel mooi en degelijk materiaal, staat stevig en stabiel op de grond. We hebben hem meteen in gebruik genomen, wat een feestje. De plancha staat nog op ons lijstje, maar marshmallows roosteren is al gelukt!
De verzending was overigens ook super snel, al met al zijn we dik tevreden.
De verzending was overigens ook super snel, al met al zijn we dik tevreden.
Wat een super review om te lezen. We zijn blij dat de vuurschaal naar wens is en al in gebruik genomen! Veel plezier ermee.
D
Dominique
4.75 uit 5
Produit reçu en temps et en heure
Correspond parfaitement à la description
Très bonne qualité
Correspond parfaitement à la description
Très bonne qualité
Merci beaucoup pour ton retour positif ! C'est un plaisir de savoir que tu es satisfait de ton achat. Profite-en bien et à très bientôt !
P
Philipp
5 uit 5
Wir sind sehr sehr zufrieden. Die Schale sieht sehr schön aus und funktioniert wunderbar. 10 von 10
Vielen Dank für die tolle Bewertung! Es freut uns riesig, dass du so zufrieden bist. Viel Spaß damit!
Dit heb je eerder bekeken

