Big Green Egg kamado barbecue large
Deel je ervaring – schrijf als eerste een review
Merk:
Big Green Egg
OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 1.999,00
Big Green Egg kamado barbecue large
€ 1.999,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmetingen | Ø 460 x 840 mm |
| Gewicht | 73 kg |
| Vorm | Rond |
| Diameter grillrooster | 46 cm |
Dit heb je eerder bekeken
