Barbecook Kamal Kamado Extra Large mat zwart
Deel je ervaring – schrijf als eerste een review
Merk:
Barbecook
OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 999,00
Barbecook Kamal Kamado Extra Large mat zwart
€ 999,00
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | Barbecook |
|---|---|
| Model | Kamal 2.0 Extra Large mat |
| Artikelnummer | BC-CHA-1072 |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmetingen | L 138 x B 84 x H 123 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Meegeleverd | Onderstel, zijtafels, houtskoolman, grillroostersysteem |
| Energiebron | Houtskool |
| Diameter grillrooster | 53 cm |
Dit heb je eerder bekeken
