HEAT Outdoor Living Stativ Driepoot met Grillrooster
2 Reviews
4.4 uit 5 gebaseerd op 2 reviews
Merk:
HEAT Outdoor Living
Nieuw
OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 79,95

Nieuw
HEAT Outdoor Living Stativ Driepoot met Grillrooster
€ 79,95
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | HEAT Outdoor Living |
|---|---|
| Model | Stativ |
| Artikelnummer | TP.001 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afmetingen | L 128 x B 128 x H 168 cm |
| Gewicht | 5.8 kg |
| Meegeleverd | Grillrooster 65 cm |
t
theo
5 uit 5
is een cadeau voor iemand anders
Hopelijk heeft de ontvanger er veel plezier van! Bedankt voor uw review.
B
B.B
3.75 uit 5
Stevig, hoog met rooster. Maar als ik goed had nagedacht, dan had ik toch een andere gekocht. Deze is niet inklapbaar of inschuifbaar, niet over nagedacht. Deze moet dus in de tuin blijven staan of je moet ruimte hebben om hem zo op te bergen. Of je moet hem natuurlijk helemaal weer uit elkaar halen. Niet handig. Ziet er wel goed, ontvanger was er blij mee (cadeau)
Bedankt voor uw review! Dit is een goede tip voor de volgende koper. Fijn dat de ontvanger er blij mee is.
Dit heb je eerder bekeken

