BonFeu vuurschaal BonBowl Pro 60 cm
Deel je ervaring – schrijf als eerste een review
Merk:
BonFeu
Nieuw
OP VOORRAAD, direct leverbaar
€ 139,95

Nieuw
BonFeu vuurschaal BonBowl Pro 60 cm
€ 139,95
- Voor 17.00 besteld, MORGEN in huis*
- GRATIS verzending boven 50,- in Nederland
- 14 dagen retourneerbaar
- Achteraf betalen
Lees meer
Specificaties
| Merk | BonFeu |
|---|---|
| Artikelnummer | FD3.600C |
| Kleur | (Roest)bruin |
| Materiaal | CortenStaal |
| Afmetingen | Ø 60 x H 30 cm |
| Gewicht | 13,00kg |
| Vorm | Rond |
| Dikte materiaal | 3 mm |
Dit heb je eerder bekeken

